W niedziele i święta:
7:00, 9:30, 11:00, 15:00 (16:00)

Kaplica:
KANCELARIA
Kancelaria Parafialna czynna jest w piątek w godzinach od 16:00 do 18:30 z wyjątkiem pierwszych piątków i Świąt Kościelnych

Parafia Wszystkich Świętych

Wieprz 732
34-122 Wieprz
Losowe Zdjecie
Droga życia
parafia wieprz

Myśl tygodnia

Niech święta Anna, patronka naszej parafii wyprosi u Boga wszelkie łaski, które są potrzebne do dobrego zrealizowania powołania, którym Stwórca nas obdarował.

Myśl tygodnia

Zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia.

Mechanizm zgorszenia nieustannie działa na ziemi. Człowiek może drugiego ubogacić, udoskonalić, wyprowadzić w górę i człowiek może drugiego zepsuć.

Sporo się mówi o wychowaniu, mało o zgorszeniu. Ono jest odwrotnością wychowania.

Zgorszenie jest niszczeniem w człowieku obrazu Boga. Stąd bardzo surowy sąd czeka każdego, kto zgorszył. On, bowiem ma udział we wszystkich czynach zgorszonego.

Gorszyciel jest zawsze apostołem zła.

Myśl tygodnia

Ono też wydaje plon: jedno stokrotny, drugie sześćdziesięciokrotny, trzecie trzydziestokrotny.

Plon zależy od ilości otrzymanych talentów. Wrodzone zdolności, wpływ otoczenia, wychowanie, zdrowie to talenty. Ich rozwój decyduje o bogactwie życia.

Nagroda jednak jest zależna od stopnia miłości, a nie od wielkości plonu.

Miłość ocenić może tylko Bóg.